MS 2014 Brazílie – nudná přestávková studia?

Možná jsem dříve nekoukal na tolik zápasů, ale letos mne MS světa z pohledu přestávek (Studio MS) a reklam vážně nudilo.

Nechci jen tak otevírat kritiku, ale když jsem viděl, že se to řeší i veřejně tak stručně doplním…

REKLAMY:

není to věc ČT… Při takto dlouhém turnaji by to chtělo reklamy kompletně obměnit. Udělat alespoň 2 verze a od poloviny turnaje výrazně upřednostnit tu druhou (novou/neokoukanou). Když vidíme stejné reklamy 10x za večer po dobu 4 týdnů, tak už mi vážně vadily.

POLOČASOVÉ PŘESTÁVKY:

  • nezáživné
  • velmi málo střihů a opakovaných záběrů (možná za to mohla vysílací práva)
  • samé spekulace CoBy, KdyBy pořád dokola se všemi hosty, odpovědi potom: tak určitě… asi ano…

Je pravda, že alespoň vstupy Jaromíra Bosáka byly zajímavé. Ostatní komentátoři ve studiu byli celkem marní/nudní.

KOMENTÁŘE ZÁPASŮ:

Nemám zde problém. Nedověděl jsem se ale v jakých klubech hráči hrají. Bylo by zajímavé vypíchnout, že se na trávníku např. potkávají 3 hráči proti sobě ze stejného týmu nebo že spolu hráli vloni tam a tam.

DNEŠNÍ ČLÁNEK:

http://www.sport.cz/fotbal/ms2014/clanek/591568-prepinam-tlumim-zvuk-fotbalovi-komentatori-na-tapete-obuli-se-do-nich-i-radni-ct.html#hp-sez

Musím souhlasit, že např HOKEJ je na tom mnohem lépe. Přestávky mají rozbory, rozhovor a třeba i tu historii (která mne nezajímá), vizitka hráče/trenéra, ale hlavně má to spád a nespekuluje se tam pořád.

KRITIKA online:

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud máte 95 objednávek v pořádku a 5 se nějak nevyvede (jsme lidi), tak obdržíte 2 záporné a 2 kladné recenze/komentáře.

Chci tím ukázat poměr toho co je vidět a co vidět není. (uvědomuji si, že jsem třeba dříve nenapsal pozitivní článek).
Závěrem jen to, že během přestávkových studií a reklam jsem přepínal na jiné programy. Tam se člověk omylem někdy zdrží a někdy těsně před půlnocí televizi i raději vypne.