Postup při tvorbě webových stránek

Podívejte se jak postupujeme při tvorbě webových stránek a jak vše probíhá od zdělení vašich představ až po dokončení a předání nové prezentace.

 1. Vaše představa

  Sdělíte nám vaši základní představu o tom, jak by měl web vypadat a co by měl splňovat (kategorie / počet stránek, použité barvy, pro jako cílovou skupinu je web určen, co se vám líbí – např. na stránkách konkurence, termín předání, apod.) Výběr doménového jména a registrace webhostingu.

  Nejjednodušším způsobem je zaslat adresu několika webů, které se Vám líbí. Je vodné tyto adresy doplnit o komentáře. My se následně budeme snažit požadované rysy webu zohlednit v návrhu webu.

 2. Grafické zpracování

  Zpracujeme grafický návrh hlavní stránky webu a dílčích pod-stránek na základě vaší představy a dodaných podkladů. Zašleme Vám několik návrhů a vy si z nich můžete vybrat.

 3. Konzultace grafického návrhu

  Představíme vám kompletní grafický návrh webových stránek. Na základě vašich připomínek se provedou případné grafické úpravy. Pokud se vám návrh nebude líbit, zpracujeme jednoduše jiný – postup práce se vrátí k bodu 2.

 4. Programování webových stránek

  Po finálním odsouhlasení grafiky webu probíhá programování a tvorba jednotlivých podstránek.

  POZOR: Provádění změn v této fázi vývoje webu je finančně i časově nejnáročnější. Není problém provádět drobné změny. Velké změny nás však vrací do bodu 2).

 5. Plnění webu obsahem

  Přestože váš nový web bude vybavený intuitivním administračním rozhraním pro správu obsahu stránek, rádi vám zajistíme úvodní naplnění webu obsahem. Vzhledem k množství času, které trávíme v administraci námi spravovaných webů jsme v tomto kovaní a vložení textů nám zabere zlomek času.

 6. Dokončení jednotlivých stránek

  Zcela jistě budete chtít něco pozměnit, doplnit nebo odstranit. Před kompletním dokončením projektu provedeme doladění jednotlivých stránek dle vašich požadavků.

 7. Předání webových stránek

  Zpřístupnení prezentace na internetu, předání přístupových údajů.


Texty (obsah) Vašeho webu si budete moci sami upravovat pomocí jednoduchého editoru (administrační rozhraní).